20 та 21 червня на майданчиках Центрального стадіону та гімназії №1 відбувся Відкритий чемпіонат міста Ізмаїл з волейболу, у якому взяли участь 20 команд.
20 команд різних вікових категорій, дівочі, чоловічі, жіночі та ветеранські, об’єдналися в рамках відкритого чемпіонату з волейболу у форматі 4х4 «ПАРК-volley 26», що пройшов минулими вихідними в Ізмаїлі.
5 ветеранських, 5 чоловічих, 3 жіночі та 7 шкільних дівочих команд грали 20-21 червня на майданчиках Центрального стадіону та гімназії №1. Організатори змагань - відділ фізичної культури та спорту Ізмаїльської міської ради і міська федерація волейболу. Головний суддя змагань - Олександр Купрій.
У турнірі взяли участь команди з Ізмаїла, Болграда, Рені та Старої Некрасівки. Учасників змагань привітав заступник Ізмаїльського міського голови Сергій Лузанов, який висловив щиру вдячність Силам безпеки і оборони України, а також спортсменам — кожному і кожній, хто взяв участь у турнірі, адже все, що ми робимо разом, формує сенси нашого спільного майбутнього.
Серед ветеранів 40+ третє місце посіла команда ВК «Портовик», друге місце виборов ВК «Авангард», перше місце здобула команда ВК «Фест». У чоловічій категорії третє місце посів ВК «Авангард», друге місце виборов ВК «Фанат», перемогу здобув ВК «Фест». Серед жіночих команд третє місце посіла команда ВК «Бесарабія», друге місце виборов ВК «Фанат», перше місце здобула команда ВК «Другарі». У категорії дівочих шкільних команд третє місце посіла команда «Авангард-1», друге місце виборов ВК «Фанат», перемогу здобув ВК «Болград».
- Читайте нас в Telegram. Підписуйтеся на наш канал Ізмаїл СІТІ.
- Читайте и обговорюйте новини Ізмаїла в групі Facebook або на сторінці Facebook.
- Слідкуйте за подіями Ізмаїла в Twitter.
- Долучайтеся також до нашого каналу на YouTube і дивіться відео про Ізмаїл.